Rada Gminy - władza uchwałodawcza i kontrolna

Kontakt

Biuro Rady Gminy Pawłowice
43-250 Pawłowice, ul. Zjednoczenia 60 (pok. 0.15)
tel.: (32) 4756 303
e-mail: m.drozdziok@pawlowice.pl


Szymura Aleksander - Przewodniczący Rady Gminy
tel.: 502 606 038
e-mail: aszymura@jsw.pl

Pisarek Aureliusz - Wiceprzewodniczący Rady Gminy
tel.:(32) 4721 528, 608 663 063
e-mail: a.pisarek@pawlowice.pl

Drobek Piotr
tel.: 575 590 241
e-mail: piotrekde@op.pl

Dusza Zbigniew
tel.:(32) 4722 144, 698 640 649
e-mail: zbigniewdusza@wp.pl

Herman Damian
tel. 601 503 568
e-mail: d.herman@pawlowice.pl

Klimosz Genowefa
tel.:(32) 4723 352, 515 043 380
e-mail: janusz@klimosz.pl

Krosny Alojzy
tel.:(32) 4721 476, 660 597 910
e-mail: a.krosny@pawlowice.pl

Matera Helena
tel. 32 4721 905, 500 317 536
e-mail: lena.matera@onet.pl

Pietrek Bogusława
tel. 513 298 714
e-mail: boguslawa.pietrek@wp.pl

Sciskoł Marek
tel. (32) 4722 499, 604 050 726
e-mail: m.sciskol@gmail.com

Szaweł Andrzej
tel.: 518 270 520
e-mail: a.szawel@pawlowice.pl

Tekla Krzysztof
tel.: 516 290 589
e-mail: krzysztof.tekla@interia.pl

Tyszko Andrzej
tel.: 503 136 027
e-mail: andrzej.tyszko@orange.pl

Wawrzyczek Kamil
tel. : 579 074 776
e-mail: wawrzyczek.k@gmail.com

Opacki Henryk
tel.: 517 773 835
e-mail: henryk.opacki56@gmail.com

Informacja wytworzona przez:
Aleksander Matula
email: a.matula@pawlowice.pl tel.:32 4756 354
, w dniu:  07‑02‑2014 10:46:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Marta Pająk
email: m.pajak@pawlowice.pl tel.:32 4756 352
, w dniu:  07‑02‑2014 10:46:00
Data ostatniej aktualizacji:
21‑06‑2017 12:09:11
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie